Služby

Dáváme vždy víc, než za co nám lidé platí.

Jsme tým lidí, který pomáhá firmám a lidem dělat magnetický marketing tak, aby nemuseli nahánět své zákazníky, ale aby je k sobě sami přitáhli díky skvělému obsahu. Spolupracujeme chytře a efektivně.

Kvalitní webové stránky jsou dnes jedním z důležitých nástrojů, jak oslovit Vaše zákazníky. Vytvoříme pro vás moderní a přehledné webové stránky, které budou podporovat důvěryhodnost vaší společnosti, budou šetřit náklady a rozšíří vaši působnost.

Čtyři důvody, proč mít webovou stránku

notebook

1.Vaše podnikání získá důvěryhodnost

2.Dostupnost informací 24 hodin denně

3.Webová stránka šetří čas i peníze

4.Náskok před konkurencí

Nejčastější chyby při tvorbě internetových stránek

internetove-stranky

Existují systémy, díky kterým nové stránky vytvoříte s velmi nízkými náklady. S rozvojem Vašeho podnikání ale zjistíte, že levné řešení zvolené na začátku brání v rozmachu vašeho webu a brzdí vás v online světě.

Říká se „v jednoduchosti je síla“, toto platí i pro webové stránky. V dnešní době jsme přehlceni informacemi všeho druhu, proto je důležité, aby návštěvník vašeho webu našel požadované informace rychle a jednoduše.

Častou chybou je neaktuální obsah a novinky staré i několik let. Dobrý web informuje zákazníky 24 hodin denně, sbírá kontakty a následně s nimi automaticky komunikuje.

Výhody webových stránek od naší společnosti

    Zpracujeme analýzu a vytvoříme web na míru Vašim potřebám.

    Vytvoříme moderní a individuální design.

    K dispozici máte intuitivní administrační rozhraní.

    Nečekají vás žádné skryté platby.

Věděli jste, že více jak 52% malých a středních firem nemá vlastní internetové stránky?

Vyberte z nabídky službu, o jakou máte zájem, vyplňte své kontaktní údaje a napište svou zprávu. Ihned se vašemu dotazu začneme věnovat a do 24 hodin vás kontaktujeme nazpět. Pro nové klienty nabízíme bezplatnou 30ti minutovou konzultaci týkající se internetového marketingu.

Martin Vejrosta

Martin Vejrosta
Key Account Manager

Tel.:+420 547 214 025
Mob.: +420 739 324 044

Email: martin@steinermedia.cz