Inbound Marketing EBOOK Zdarma

Inbound Marketing je moderní přístup k marketingu a podnikání vůbec. Jde o vytváření hodnotného a cenného obsahu, který láká uživatele. Na rozdíl od tradičního marketingu ve formě inzerátů v novinách, letáků, billboardů nebo cold-calls (telefonátů naslepo), který zákazníky spíše nahání. Nový přístup přiměje zákazníky nahánět vás.

Inbound Marketing je příležitost jak uspět v dnešním světě. Jde o vytváření hodnotného obsahu ve formě článků, průzkumů, návodů, vytváření pdf souborů, emailových magazínů, audio, video materiálů, pořádání webinářů, psaní blogů, používání klíčových slov - SEO, marketingu na sociálních sítích atd.

Pokud chcete v dnešní době uspět, musíte se naučit nejdřív dávat a až poté dostávat. Vítězí ti, kteří pomáhají ostatním. Čím větší hodnotu lidem nabídnete, tím více budete oceněni. Dnes je doba, kdy každý hledá informace jak se dostat na vyšší úroveň, jak ochránit obchod před krizí, jak vylepšit svůj život. Buďte ten, kterého všichni najdou. Svět potřebuje leadery! Třeba právě vás!

Připravil jsem pro vás free PDF - Inbound Marketing s podtitulem "Změňte pravidla a vyřaďte konkurenci ze hry", který si můžete bezplatně stáhnout. Popisuji zde, jak jsem z 10tis. Kč krok po kroku vytvořil i díky Inbound Marketingu velkoobchod s obratem v řádech desítek milionů korun. Nejlepší na tom je, že nejsem chytřejší ani schopnější než ostatní a mou cestou může jít úplně každý. Je to snadnější než si myslíte!

inbound marketing kniha

Inbound Marketing: Změňte pravidla a vyřaďte konkurenci ze hryPočet stran: 37, Autor: Zdeněk Steiner
Copyright (c) Steiner Media, 2012