Služby

Dáváme vždy víc, než za co nám lidé platí.

Jsme tým lidí, který pomáhá firmám a lidem dělat magnetický marketing tak, aby nemuseli nahánět své zákazníky, ale aby je k sobě sami přitáhli díky skvělému obsahu. Spolupracujeme chytře a efektivně.

V dnešní době je nezbytné, aby vaše podnikání bylo na internetu vidět a proto již více jak pět let pomáháme především malým a středním firmám prosadit se na internetu.

Společně najdeme konkurenční výhodu a silné stránky vašeho oboru podnikání. Zaměříme se na klíčové zákazníky a pomůžeme vám získat náskok před konkurencí.

Poradenství s tvorbou webových stránek

Za poslední roky jsme vytvořili více než 185 webových stránek a eshopů. 89% klientů nás doporučuje dále a 60% z nich se k nám opakovaně vrací. Máme zkušenosti jak s výrobou blogu nebo firemní prezentace, tak i s rozsáhlým e-shopem.

Poradenství pro marketing a prodej

Provozujeme úspěšně vlastní e-shop a neustále se vzděláváme v oblasti marketingu, naše zkušenosti a know-how předáváme dál, protože chceme, abyste rostli spolu s námi.

Konzultace zdarma

Nabízíme vám 30-ti minutovou konzultaci zdarma, kde zjistíme vaše individuální potřeby a navrhneme to nejlepší možné řešení jak se prezentovat na internetu. Běžná cena této konzultace je 2 000 Kč.

Vyberte z nabídky službu, o jakou máte zájem, vyplňte své kontaktní údaje a napište svou zprávu. Ihned se vašemu dotazu začneme věnovat a do 24 hodin vás kontaktujeme nazpět. Pro nové klienty nabízíme bezplatnou 30ti minutovou konzultaci týkající se internetového marketingu.

Martin Vejrosta

Martin Vejrosta
Key Account Manager

Tel.:+420 547 214 025
Mob.: +420 739 324 044

Email: martin@steinermedia.cz