Služby

Dáváme vždy víc, než za co nám lidé platí.

Jsme tým lidí, který pomáhá firmám a lidem dělat magnetický marketing tak, aby nemuseli nahánět své zákazníky, ale aby je k sobě sami přitáhli díky skvělému obsahu. Spolupracujeme chytře a efektivně.

Pokud fotka vydá za tisíc slov, pak video za milión. Videa mají v průměru mnohem větší míru zaujetí než fotka. Lidé rádi sdílejí příběhy a neradi čtou.

Pomůžeme vám s přípravou a natočením kvalitního videa, které zaujme. Video je budoucnost webových stránek a v současnosti vám dá náskok před konkurencí. On-line video se stává klíčovým prvkem a uspokojí hlad po informacích a zábavě návštěvníků webu.

video marketing

Proč dělat video marketing

Čtení dlouhých textů je únavné. Spustit video je pro návštěvníka Vašeho webu snadné a v relativně krátkém čase představíte dokonale váš produkt nebo službu.

Každý z nás vstřebává informace jinak. Někdo rád čte, někdo naopak rád poslouchá. Video je ideální kombinací pro všechny návštěvníky webu.

Video ze zákulisí podporuje důvěryhodnost a navíc získáváte skvělý obsah pro sociální sítě.

video marketing

Představení společnosti pomocí videa má o 71% větší míru konverze než jakýkoliv jiný obsah na webu. Natočíme Vám poutavé video z Vašeho provozu, balení ve skladě, hukot serverů nebo váš výrobní proces.

Víte, že každý den uživatelé sociální sítě facebook shlédnou více jak 1 miliardu videí?

Vyberte z nabídky službu, o jakou máte zájem, vyplňte své kontaktní údaje a napište svou zprávu. Ihned se vašemu dotazu začneme věnovat a do 24 hodin vás kontaktujeme nazpět. Pro nové klienty nabízíme bezplatnou 30ti minutovou konzultaci týkající se internetového marketingu.

Martin Vejrosta

Martin Vejrosta
Key Account Manager

Tel.:+420 547 214 025
Mob.: +420 739 324 044

Email: martin@steinermedia.cz